اردوی شاگردان قنبرپور در بابلسر برای آشنایی با آب و هوای تایلند

به گزارش صنایع 90، خبرنگاران: سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت: برای آشنایی با آب و هوای تایلند در بابلسر اردو می زنیم.

اردوی شاگردان قنبرپور در بابلسر برای آشنایی با آب و هوای تایلند

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مصطفی قنبرپور گفت: از 14 تیرماه یک اردوی 7 روزه را شروع نموده ایم و تمرینات تکنیکی و تاکتیکی را در دستور کاری بازیکنان قرار داده ایم تا ملی پوشان از این پس علاوه بر تمرینات بدنسازی، فعالیت های تکنیکی و تاکتیک تیمی را انجام دهند و به هماهنگی لازم برسند. با توجه به اینکه رقابت های قهرمانی آسیا در تایلند را پیش رو داریم، طبق برنامه ریزی 6 مرحله اردوی تدارکاتی دیگر باید برگزار گردد تا بازیکنان به اوج آمادگی برسند.

وی اضافه کرد: پس از سرانجام این اردوی 7 روزه، اردوی دوم خود را در بابلسر از 26 تیر تا 2 مرداد برگزار می کنیم تا از لحاظ آب و هوا و به دلیل شرجی بودن، بازیکنان با شرایط تایلند خود را وفق دهند. سپس بعد از استراحتی کوتاه، سومین مرحله از اردوی تدارکاتی خود را در کشور ژاپن برگزار خواهیم کرد و دو بازی تدارکاتی با تیم نوجوانان این کشور انجام خواهیم داد.

قنبرپور مطرح کرد: در واقع این بازی علاوه بر اینکه به تجربه بازیکنان یاری می نماید، باعث می گردد تا آنها محک جدی بخورند و کادر فنی با ارزیابی عملکرد تک به تک بازیکنان، برای رقابت های قهرمانی آسیا برنامه ریزی دقیق تری داشته باشد. پس از آن به تهران خواهیم آمد و چند اردوی تدارکاتی را برگزار خواهیم کرد و سپس به تایلند اعزام می شویم.

سرمربی تیم نوجوانان گفت: خوشبختانه بازیکنانم مستعد هستند و میل به پیشرفت دارند و در اردوهای باقی مانده کوشش می نمایند تا به اوج آمادگی برسند. ما نیز تمام کوشش خود را به کار می گیریم که نفرات از لحاظ جسمانی در شرایط خوبی قرار داشته باشند. اگر اردوها با همین روند ادامه داشته باشد با آمادگی بسیار خوبی به تایلند می رویم. البته به فدراسیون فوتبال تایلند نامه ای را مبنی بر اینکه یک اردوی تدارکاتی در این کشور داشته باشیم، ارسال کردیم که هنوز از سوی فدراسیون فوتبال تایلند پاسخی به ما داده نشده است. هدفمان از حضور در این کشور این بود که بازیکنان از لحاظ آب و هوایی، تمرینات و آمادگی خود را وفق دهند که گویا مورد موافقت قرار نگرفته است.

منبع: تسنیم
انتشار: 2 آذر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 509

به "اردوی شاگردان قنبرپور در بابلسر برای آشنایی با آب و هوای تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی شاگردان قنبرپور در بابلسر برای آشنایی با آب و هوای تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید