گزارش تصویری، کار و زندگی در این ساختمان، آرزوی هر کارمندی است!

به گزارش صنایع 90، معماران در ساحل جنوبی میامی، جایی که تاریخ غنی معماری میامی را در خود جای داده، دفتر مرکزی جدیدی ساختند که افق خاصی به زیبایی میامی بخشیده است.

گزارش تصویری، کار و زندگی در این ساختمان، آرزوی هر کارمندی است!

تینا مزدکی: معماران با ترکیب سبک آرت دکوی شهر میامی و نمای شیشه ای مدرن، به یاری عناصر طبیعی و گچ بری خاص، دفتر مرکزی نوآورانه و منحصربه فردی در مرکز فلوریدا ساخته اند. این طراحی، محله را از شهری صرفاً تفریحی به جامعه ای با کاربری ترکیبی تبدیل نموده است.

به گزارش خبرنگاران ، ساختمان دفتر مرکزی در زمینی به مساحت 1.2 هکتار در هفت طبقه و با شکلی منحصربه فرد ساخته شده است. ساختمان از چهار بخش تشکیل شده است: در بالای پارکینگ، خرده فروشی قرار گرفته است؛ در نیمی از ساختمان افراد زندگی می نمایند و نیم دیگر، فضایی اداری برای اجاره دادن به شرکت ها و استارتاپ های در حال رشد یا شرکت های دارای سهام مالی در نظر گرفته شده است.

معماران با طراحی خاص بنا و نوع جهت آن، فضا را برای دسترسی به نور طبیعی بهینه نموده اند. درعین حال آن ها پایداری و صرفه جویی در انرژی را با سایه سازی در تراس ها نشان داده اند. این ساختمان بر اساس تعهد خود به محیط زیست، با محوطه سازی سرسبز و محوطه های آبی که در هر تقاطع تعبیه شده، طراحی شد. گفتنی است که این ساختمان دارای گواهینامه LEED-NC (ساخت تازه) است.

زمانی که تیم The Preserve South Beach تصمیم گرفت دفتر مرکزی تازه خود را بسازد، مالک آن مصمم بود که در ساحل میامی بماند. فرهنگ این شرکت بر اساس فلسفه زندگی، کار، بازی بنا شده بود، که در آن کارکنان می توانستند در حین کار در نزدیکی خانه بمانند و در اوقات فراغت خود از ساحل میامی لذت ببرند. مالک بعلاوه مشتاق بود مهمان نوازی لوکس شرکت خود را زنده نگه دارد.

نمای بیرونی شیشه ای سازه با سنگ های گرم و روکش های فلزی برنز تکمیل می گردد که به طراحی مدرن اولیه ساحل میامی اشاره دارد. عناصر خام مانند چوب، دیوار سبز و بتن آشکار (اکسپوز)، زیبایی چشم انداز طبیعی شهر را تداعی می نمایند، درعین حال شیشه شفاف انرژی تازه، روشن و معاصر میامی را منعکس می نماید. دفتر مرکزی تازه The Preserve South Beach با ترکیبی از فضاهای کاری در داخل و خارج از خانه و رویکردی پویا در محل کار ساحل میامی، احتیاج افراد را در هر مقطع زمانی برآورده می نماید.

منبع: archdaily

54323

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 31 خرداد 1403 بروزرسانی: 31 خرداد 1403 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2336

به "گزارش تصویری، کار و زندگی در این ساختمان، آرزوی هر کارمندی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش تصویری، کار و زندگی در این ساختمان، آرزوی هر کارمندی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید