وزیر کشور: تغییر فوری استانداران در دستور کار نیست، هنوز دلیلی برای تغییر فرماندار تربت جام پیدا نکردیم

به گزارش صنایع 90، آنچه مسئولین انجام دادند اعم از وزارت نفت، استانداری و فرمانداری، اقدامات بسیار خوبی بوده است. مسئولین کوشش کردند که با رساندن بخاری ها، نفت سفید و سایر اقداماتی که لازم بود، مشکل قطعی گاز در تربت جام را رفع نمایند.

وزیر کشور: تغییر فوری استانداران در دستور کار نیست، هنوز دلیلی برای تغییر فرماندار تربت جام پیدا نکردیم

وزیر کشور اعلام کرد: فعلاً تغییر فوری استانداران در دستور کار نیست، ولی طبیعتاً مراحل ارزیابی علملکرد همه مسئولینی که مربوط به حوزه وزارت کشور هستند در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش شفقنا، احمد وحیدی درباره اینکه بنا بود در دولت سیزدهم اختیارات استانداران افزایش یابد، اما چرا هنوز تغییری در این زمینه شاهد نیستیم؟ گفت: افزایش اختیارات استانداران مورد تأکید رییس جمهور بوده و هست، پیشنهادهای لازم در این موضوع تهیه شده و به کمیسیون مربوطه ارجاع شده و در حال آنالیز هستند.

وی ادامه داد: در صورت موافقت با افزایش اختیارات استانداران، می توانیم تا حدود بسیاری تمرکز گرایی را کاهش دهیم.

آقای وحیدی درباره اینکه آیا وزارت کشور برنامه ای برای تغییر استانداران دارد؟ اعلام کرد: فعلاً تغییر فوری استانداران در دستور کار نیست، ولی طبیعتاً مراحل ارزیابی علملکرد همه مسئولینی که مربوط به حوزه وزارت کشور هستند در دستور کار قرار گرفته است.

وی درباره آخرین شرایط انتقال گاز به تربت جام، گفت: علت اصلی قطع گاز در تربت جام این بود که این شهرستان در آخر خط انتقال بود و افت فشار موجب شد برای مدتی گاز قطع گردد. آنچه مسئولین انجام دادند اعم از وزارت نفت، استانداری و فرمانداری، اقدامات بسیار خوبی بوده است. مسئولین کوشش کردند که با رساندن بخاری ها، نفت سفید و سایر اقداماتی که لازم بود، مشکل قطعی گاز در تربت جام را رفع نمایند.

آقای وحیدی درباره احتمال تغییر فرماندار تربت جام به علت نارضایتی بعضی مردم از عملکرد این مسئول در زمان قطعی گاز، گفت: ما هنوز علتی برای تغییر فرماندار تربت جام پیدا نکردیم و باید ارزیابی کنیم که آیا کوتاهی، از سوی این مسئول بوده است؛ تا کنون گزارشی از کوتاهی ها دریافت نکردیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 5 بهمن 1401 بروزرسانی: 5 بهمن 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2224

به "وزیر کشور: تغییر فوری استانداران در دستور کار نیست، هنوز دلیلی برای تغییر فرماندار تربت جام پیدا نکردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور: تغییر فوری استانداران در دستور کار نیست، هنوز دلیلی برای تغییر فرماندار تربت جام پیدا نکردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید