نساجی همچنان پیگیر 3 بر صفر شدن دیدارش مقابل استقلال، واکنش سیف الله پور به صحبت های عضو کمیته انضباطی

به گزارش صنایع 90، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران به صحبت های عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.

نساجی همچنان پیگیر 3 بر صفر شدن دیدارش مقابل استقلال، واکنش سیف الله پور به صحبت های عضو کمیته انضباطی

به گزارش خبرنگاران، ایزد سیف الله پور مدیرعامل باشگاه نساجی در واکنش به صحبت های عضو کمیته انضباطی مبنی بر اینکه نساجی از استقلال شکایت ننموده است، گفت: ما به تصمیم کمیته انضباطی احترام می گذاریم، اما باید این نکته را هم در نظر گرفت که در بازی ما مقابل استقلال، آقای خلیفه سلطان به عنوان ناظر بازی به باشگاه استقلال بیان کرد که حق استفاده از دو بازیکن خارجی اش را ندارد، اما همانطور که دیدید این دو بازیکن جلوی نساجی بازی کردند.

مدیرعامل باشگاه نساجی ادامه داد: بعد از آن مسابقه، ناظر بازی در صورتجلسه ای همه موارد را به اطلاع سازمان لیگ رساند و سازمان لیگ هم این موضوع را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع داد. حتماً هم در جریان هستید که استقلال در بازی بعدی اش مقابل گل گهر نتوانست از دو بازیکن خارجی اش استفاده کند.

سیف الله پور با اشاره به اینکه گزارش ناظر بازی اهمیت زیادی دارد.، خاطر نشان کرد: چطور سرمربی تیم ما شش جلسه محروم شد؟! قطعاً باشگاه گل گهر که شکایتی از ساکت الهامی ننموده بود، بلکه کمیته انضباطی براساس گزارش ناظر و داور بازی، سرمربی تیم ما را محروم کرد و حالا هم بحث ما این است که ناظر بازی استقلال - نساجی، در گزارشی که به سازمان لیگ داده به موضوع دو بازیکن خارجی استقلال اشاره نموده بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1975

به "نساجی همچنان پیگیر 3 بر صفر شدن دیدارش مقابل استقلال، واکنش سیف الله پور به صحبت های عضو کمیته انضباطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نساجی همچنان پیگیر 3 بر صفر شدن دیدارش مقابل استقلال، واکنش سیف الله پور به صحبت های عضو کمیته انضباطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید