مهران رجبی مجری برنامه شب یلدا شبکه سه

به گزارش صنایع 90، مردمی که به استودیوی برنامه خودمونی می آیند خیلی نسبت به حضور مهران رجبی مشتاق و همراه هستند. البته یک سری از مردم هم احتمالاً واکنش هایی در نقد حضور او داشته اند.

مهران رجبی مجری برنامه شب یلدا شبکه سه

به گزارش همشهری آنلاین، حامد خانی تهیه نماینده برنامه خودمونی که قرار است در شب یلدا در قالب یک ویژه برنامه روی آنتن شبکه سه برود، درباره تدارک این برنامه اعلام کرد: این ویژه برنامه به صورت تولیدی روی آنتن شبکه سه می رود که سه روز ضبط آن طول می کشد. ضبط برنامه از شنبه ساعت 15 آغاز می گردد و تا آخر شب دوشنبه 28 آذرماه ادامه دارد.

وی ادامه داد: این ویژه برنامه یلدایی قرار است 29 و 30 آذر از ساعت 21 تا ساعت 24 روی آنتن برود و آیتم های مختلفی هم دارد. در بخشی هم میزبان هنرمندان و خوانندگان هستیم. کلیات کار حضور مهمانان ویژه است، حافظ خوانی داریم و همین اتفاقات مرسوم و معمول در این ایام را خواهیم داشت.

این تهیه نماینده در بخش دیگر درباره مجری این برنامه و اینکه با توجه به حواشی قرار نیست مجری دیگری برای این شب ها انتخاب نمایند اعلام کرد: حواشی که می گویید برای آقای رجبی، ایجاد کردند، وگرنه خودش که زندگی اش را می کرد. مهران رجبی چهره ای محبوب است.

وی گفت: مردمی که به استودیوی برنامه خودمونی می آیند خیلی نسبت به حضور مهران رجبی مشتاق و همراه هستند. البته یک سری از مردم هم احتمالاً واکنش هایی در نقد حضور او داشته اند.

خانی درباره اینکه محتمل است این حواشی به تغییر مجری منتهی گردد، اظهار کرد: ما که به شدت از مهران رجبی راضی هستیم. تا آخر این فصل قطعاً با او خواهیم بود تا در فصل های آینده ببینیم چه می گردد.

این تهیه نماینده در انتها درباره اینکه با توجه به شرایط این روزها، چالشی در دعوت از هنرمندان داشته اند یا خیر هم مطرح نمود: طبیعتاً بعضی از هنرمندان هستند که موضع دارند و علیه نظام مسائلی را مطرح و طبیعتاً راهشان را به نوعی جدا نموده اند. ما سمت این قشر نمی رویم اما بعضی از عزیزان هستند که موضعی ندارند و همیشه همراه بوده اند، سعی داریم از این قشر دعوت کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 3 دی 1401 بروزرسانی: 3 دی 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2204

به "مهران رجبی مجری برنامه شب یلدا شبکه سه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهران رجبی مجری برنامه شب یلدا شبکه سه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید