منصوری: امیدواریم ناکامی دوره گذشته جودو در بازی های آسیایی را جبران کنیم، نسبت به موفقیت جودوکاران اعزامی به اندونزی امیدواریم

به گزارش صنایع 90، سرمربی تیم ملی جودو گفت: کوشش ما نیز این است تا به یک تیم استاندارد برسیم و در بازی های آسیایی نیز بتوانیم ناکامی دوره گذشته در کسب مدال را جبران کنیم.

منصوری: امیدواریم ناکامی دوره گذشته جودو در بازی های آسیایی را جبران کنیم، نسبت به موفقیت جودوکاران اعزامی به اندونزی امیدواریم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

محمد منصوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد معین شدن ترکیب اعزامی تیم ملی جودو به بازی های آسیایی گفت: علیرضا خجسته، محمد محمدی بریمانلو، سعید ملایی و جواد محجوب در ماه های اخیر عملکرد قابل قبولی را داشتند و ما نسبت به پیروزیت آنها امیدوار بودم. ضمن اینکه در مدت باقی مانده برای این نفرات برنامه داریم تا با اوج آمادگی در بازی های آسیایی حضور و عملکرد قابل قبولی را داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که مصدومیت گذشته این بازیکنان رفع شده است، گفت: رشته جودو یک رشته پربرخورد است و مصدومیت نیز همواره در کنار جودو حضور دارد. خدا را شکر در حال حاضر مصدومیت دنده سعید ملایی که در ژاپن ایجاد شده بود خیلی بهتر شده است و او به طور کامل تمرینات خود را انجام می دهد. بریمانلو نیز از مصدومیت زانو رهایی پیدا نموده است و در تمرینات حضور دارد. خجسته مشکل کوچکی از ناحیه آرنج دارد که امیدوارم تا زمان اعزام به آمادگی کامل دست پیدا کند.

سرمربی تیم ملی جودو در مورد برنامه های تیم ملی جودو تا حضور در بازی های آسیایی اندونزی گفت: در حال حاضر بازیکن در اردو حضور دارند و قرار این این مرحله تا 4 مردادماه ادامه داشته باشد. بعد از انتها این مرحله استراحتی 5، 6 روزه را برای آنها در نظر گرفتیم تا آخرین مرحله اردوی تیم ملی تا زمان اعزام برگزار گردد. البته برای محجوب درخواست ویزای کرواسی دادیم تا او در مسابقات گرندپری حضور داشته باشد. همچنین در حال پیگیری برای یک اردو خوب خارجی نیز هستیم.

منصوری در مورد عدم حضور سایر بازیکنان در مسابقات کرواسی گفت: با توجه به اینکه این سه بازیکن به تازگی از آسیب دیدگی رهایی پیدا کردند ترجیح دادیم با حضور آنها در کرواسی ریسک نکنیم. در حال حاضر سعید ملایی در جایگاهی خوبی در رنکینگ واقع شده است که در سیدبندی بازی های آسیایی به او یاری خواهد نمود. بریمانلو و خجسته نیز با حضور در کرواسی تغییر آنچنانی در رنکینگ آنها ایجاد نمی شد اما محجوب با کسب مدال در گرندپری کرواسی می تواند شرایط رنکینگ خود را بهبود ببخشد تا در سیدبندی نیز به او یاری گردد. همچنین کمپ سه روزه ای در کرواسی با حضور سنگین وزن ها برگزار خواهد شد که برای محجوب مفید خواهد بود.

وی در مورد توقعات از جودو در بازی های آسیایی عنوان نمود: جودو ایران تا قبل از حضور تیم مدیریتی جدید تیم بزرگسالان نداشت اما در یک سال و نیم گذشته و با حضور درخشان تیم ملی سر و شکلی پیدا نموده است. در حال حاضر کشورهای کره جنوبی، ازبکستان و مغولستان یک تیم کاملا دارند و ژاپن از 8 تیم ملی یکسان برخوردار است که در هر مسابقات حضور پیدا می نماید روی آن حساب می نماید. کوشش ما نیز این است تا به یک تیم استاندارد برسیم و در بازی های آسیایی نیز بتوانیم ناکامی دوره گذشته در کسب مدال را جبران کنیم.

سرمربی تیم ملی جودو در مورد نقش آندره، مربی خارجی تیم ملی جودو گفت: آندره یکی از بهترین مربیان جهان است و به عنوان مربی پیروز به کسب مدال در المپیک شده است. آندره یاری خوبی به تیم ملی انجام می دهد و در کنار آن محسن زکریا و زکریا مرادی، مربیان جوان تیم ملی نیز همکاری خوبی دارند. همچنین در کادر ما علی نژاد کارهای بدنسازی را به خوبی انجام می دهد و روانشناس ما نیز روی مسائل روانی کار می نماید.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 487

به "منصوری: امیدواریم ناکامی دوره گذشته جودو در بازی های آسیایی را جبران کنیم، نسبت به موفقیت جودوکاران اعزامی به اندونزی امیدواریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوری: امیدواریم ناکامی دوره گذشته جودو در بازی های آسیایی را جبران کنیم، نسبت به موفقیت جودوکاران اعزامی به اندونزی امیدواریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید