مجریان لحظه سال تحویل تلویزیون در غیاب رضا رشیدپور، احسان علیخانی و علی ضیا ، گوینده مطرح خبر و داور عصر نو مجری نوروز شدند

به گزارش صنایع 90، اجرای ویژه برنامه تحویل سال در سال های اخیر به تناوب برعهده رضا رشیدپور، احسان علیخانی و علی ضیاء و در ادامه با ویژه برنامه دورهمی مهران مدبری و بعلاوه خندوانه رامبد جوان همراه بوده که با توجه به غیبت احتمالی این مجریان، تلویزیون گزینه هایش را به سمت مجریانی دیگر برده است.

مجریان لحظه سال تحویل تلویزیون در غیاب رضا رشیدپور، احسان علیخانی و علی ضیا ، گوینده مطرح خبر و داور عصر نو مجری نوروز شدند

به گزارش خبرنگاران، به تازگی بعضی رسانه ها از حضور محمدرضا گلزار به عنوان مجری ویژه برنامه تحویل سال خبر داده بودند. اما این بازیگر با انتشار یک مطلب در فضای، اجرای ویژه برنامه تحویل سال تلویزیون را تکذیب کرد. همکاری محمدرضا گلزار با تلویزیون به برنامه برنده باش در شبکه سه برمی گردد که پخش آن در سال 98 متوقف شد.

تا لحظه انتشار این گزارش، حامد سلطانی و سیدبشیر حسینی از گزینه های اصلی اجرای ویژه برنامه تحویل سال شبکه سه هستند. حامد سلطانی که با اجرای مسابقه برنامه میدون شناخته شد، طی یکی دوسال اخیر اجرای برنامه های سلام صبح بخیر، حسینیه معلی و اعجوبه ها را برعهده داشته است. او در حال حاضر فصل نو مسابقه اعجوبه ها را روی آنتن دارد.

سیدبشیر حسینی هم برای نخستین بار به عنوان داور در مسابقه استعدادیابی عصر نو حاضر شد. او در فصل سوم این مسابقه جای خود را به مجید اسماعیلی داد. حسینی سال گذشته اولین تجربه خود در حوزه اجرا را با اجرای رویانیوم پشت سرگذاشت.

بعلاوه وحید رونقی و المیرا شریفی مقدم که این روزها برنامه صبحانه ایرانی را در شبکه دو سیما اجرا می نمایند، از گزینه های اصلی اجرای برنامه تحویل سال شبکه دو سیما هستند.

رونقی در اسفند 99 و فروردین 1400 اجرای برنامه نوروزترین نوروز را هم بر عهده داشت. برنامه ای که قرار بود امیرحسین صدیق و همسرش، باران خوش اندام در شبکه تهران اجرا نمایند که در لحظه آخر، مجریان تغییر نموده و دو مجری دیگر جایگزین این زوج هنری شدند.

المیرا شریفی مقدم، گوینده بخش های خبری تلویزیون که پس از سال ها فعالیت در شبکه خبر، برای مدتی به سمت اجراهای تلویزیونی آمده است عنوان نموده بود که فقط می خواهد حوزه دیگری از اجرا را برای مدتی تجربه کند. او 22 سال گوینده خبر بوده و برای مدت یک ساله به معاونت سیما آمده تا فضای اجرا را بیشتر تجربه کند.

مصطفی امامی که چند سالی است مجری ثابت شبکه پنج سیما محسوب می گردد، از گزینه های اصلی اجرای تحویل سال این شبکه است. او اخیرا اجرای ویژه برنامه شب یلدای تلویزیون را برعهده داشت. او بعلاوه ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج در سالی که گذشت را با نام بهار جان اجرا کرد.

مهران رجبی نیز که مدتی است در قالب مجری از شبکه های تلویزیون اجرای برنامه هایی از جمله خودمونی را پشت سرگذاشته، اخیرا هم اجرای ویژه برنامه های شب یلدای شبکه سه سیما را برعهده داشت. این بازیگر نیز از گزینه های اجرای تحویل سال محسوب می گردد اما تا به امروز جزئیات بیشتری درباره حضور وی منتشر نشد است.

  • ناگفته هایی از حضور شهرام عبدلی در سریال خط قرمز | وقتی پنج جوان می خواستند فرار نمایند...
  • حذف سریال ده نمکی از کنداکتور تلویزیون

شبکه نسیم نیز که هر ساله با برنامه های دورهمی و خندوانه سال را تحویل می کرد، باز هم در قالب برنامه های روتینش البته با حذف دو گزینه بالا، مناسبت ها را پشت سر می گذارد؛ برای نمونه اخیرا برنامه شب یلدای این شبکه را شوتبال برگزار کرد. طبق پیگیری ها این شبکه در اولین غیبت مهران مدیری و رامبد جوان قرار است در قالب یکی از برنامه هایش برنامه تحویل سال را پشت سر بگذارد.

احسان علیخانی که سال ها اجرای تحویل سال تلویزیون را برعهده داشت و پخش فصل سوم عصرنو نیز با اجرای او از پرمخاطب ترین برنامه های سیما محسوب می شد، آخرین بار به عنوان مجری ویژه برنامه تحویل سال 1401 روی آنتن رفت. در پی توقف همکاری علیخانی با شبکه سه، حضورش در نوروز 1402 منتفی به نظر می رسد. بعلاوه رضا رشیدپور دیگر مجری ثابت این شبکه هم فعلا نامش در بین مجریان نوروز دیده نمی گردد.

شبکه یک سیما نیز برنامه تحویل سال 1401 خود را با فرمول یک و اجرای علی ضیاء روی آنتن برد. این مجری نیز به عنوان مجری ثابت شبکه یک سیما در اجرای ویژه برنامه های تحویل سال این شبکه شناخته می شد که مدتی است از آنتن دور مانده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 اسفند 1401 بروزرسانی: 10 اسفند 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2240

به "مجریان لحظه سال تحویل تلویزیون در غیاب رضا رشیدپور، احسان علیخانی و علی ضیا ، گوینده مطرح خبر و داور عصر نو مجری نوروز شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجریان لحظه سال تحویل تلویزیون در غیاب رضا رشیدپور، احسان علیخانی و علی ضیا ، گوینده مطرح خبر و داور عصر نو مجری نوروز شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید