بورنموث 0 - 3 لیورپول؛ تیم کلوپ بی رقیب است

به گزارش صنایع 90، لیورپول با ارائه نمایشی برتر با سه گل پیروز به غلبه بر بورنموث شد.

بورنموث 0 - 3 لیورپول؛ تیم کلوپ بی رقیب است

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه ورزشی صنایع 90، مرسی سایدی ها که در هفته های اخیر عملکرد درخشانی داشته اند، امروز نیز توانستند به راحتی و با سه گل بورنموث را مغلوب نمایند تا با یک بازی بیشتر نسبت به لسترسیتی، فاصله خود را با تیم دوم به 11 امتیاز افزایش دهند.

اولین فرصت بازی در دقیقه هشت و روی پاس گومز برای لیورپول ایجاد شد، اما ضربه محمد صلاح خیلی خوب نبود و در اختیار رامسدال نهاده شد. دقایقی بعد ابتدا پاس جیمز میلنر به محمد صلاح توسط مدافعان بورنموث دفع شد و در ادامه خود میلنر اقدام به ضربه زدن کرد که شوت او از بالای دروازه بورنموث به بیرون رفت.

در دقیقه 26 اولین فرصت بازی برای بورنموث توسط گرونولد ایجاد شد، اما ضربه این بازیکن از کنار دروازه لیورپول راهی بیرون زمین شد.

اما در دقیقه 34 لیورپول بالاخره به گل اول دست یافت. ارسال فوق العاده هندرسون در پشت مدافعان بورنموث، چمبرلین را در موقعیتی تک به تک قرار داد و او با ضربه ای دقیق پیروز شد گل اول را به ثمر برساند.

در دقیقه 38 لیورپول فرصت بسیار خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه روبرتو فرمینو از فاصله ای دور با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 44 لیورپول به گل دوم رسید. پاس پشت پا و فوق العاده محمد صلاح در محوطه به نبی کیتا رسید تا این بازیکن دروازه بورنموث را باز کند.

در اوقات اضافی روی پاس فرمینیو، صلاح در دهانه دروازه موقعیتی بسیار خوب را از دست داد تا در نهایت لیورپول با رجحان 0-2 راهی رختکن گردد.

در همان اوایل نیمه دوم و روی حرکت صلاح، نبی کیتا می توانست با ضربه ای والی گل سوم لیورپول را به ثمر برساند اما ضربه او در اختیار رامسدال نهاده شد.

اما در دقیقه 55 لیورپول به گل سوم دست یافت. روی پاس عمقی نبی کیتا، محمد صلاح با دروازه بورنموث تک به تک شد و با یک ضربه زمینی و دقیق پیروز شد گل سوم را به ثمر برساند.

در دقیقه 66 بورنموث فرصت خوبی برای زدن گل اول خود داشت اما ضربه گرونولد با جایگیری خوب ویرژیل فن دایک دفع شد. در دقیقه 69 و روی همکاری پیروز آرنولد و هندرسون، لیورپول صاحب موقعیت خوبی برای زدن گل چهارم شد اما ضربه محمد صلاح با عکس العمل دروازه بان بورنموث همراه شد.

در اواخر بازی و روی پاس شقیری، جونز در مقابل دروازه بورنموث صاحب موقعیت شد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت تا در نهایت لیورپول با همان سه گل بورنموث را مغلوب کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 دی 1398 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 609

به "بورنموث 0 - 3 لیورپول؛ تیم کلوپ بی رقیب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورنموث 0 - 3 لیورپول؛ تیم کلوپ بی رقیب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید