ایران بارانی می گردد؛ تهران سردتر

به گزارش صنایع 90، هوای بیشتر مناطق کشور از شمال گرفته تا غرب و شرق و مرکز، بارانی خواهد شد. پایتخت نیز از این امر مستثنی نیست و حتی احتمال بارش برف نیز وجود دارد.

ایران بارانی می گردد؛ تهران سردتر

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از آدینه 15 آذر اطلاع داد.

صادق ضیاییان درباره شرایط آب وهوایی کشور طی روزهای آینده، اظهار کرد: طی 24 ساعت آینده برای سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور رگبار باران و برای شمال شرق کشور بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

وی اضافه نمود: بعد از ظهر روز آدینه 15 آذر ماه، با ورود سامانه بارشی جدید از غرب کشور، بارش در غرب، جنوب غرب و بخش هایی از البرز غربی شروع خواهد شد.

وی ادامه داد: در روز شنبه 16 آذر ماه هم ضمن تقویت سامانه بارشی، گستره بارش به بخش هایی از جنوب غرب، جنوب و مرکز کشور نیز کشیده خواهد شد. شدت بارش طی روز شنبه و در غرب و جنوب غرب کشور رخ خواهد داد. همچنین یکشنبه 17 آذر ماه، در اغلب مناطق کشور آسمانی ابری همراه با بارش باران خواهیم داشت.

ضیاییان که با مهر گفت وگو نموده است، همچنین گفت: در روز دوشنبه 18 آذر ماه نیز در بخش هایی از غرب، شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی درباره شرایط آب وهوایی پایتخت در روزهای آینده نیز گفت: امروز پنج شنبه 14 آذر ماه آسمان تهران ابری تا نیمه ابری همراه با افزایش ابر و در اواخر وقت همراه با مه رقیق پیش بینی می گردد و بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب 13 و 4 درجه سانتی گراد خواهد بود. در روز آدینه نیز آسمان تهران نیمه ابری همراه با مه صبحگاهی و در شب ابری و همراه با بارش باران پیش بینی می گردد و بیشینه و کمینه دمای هوا 11 و پنج درجه سانتی گراد خواهد بود.

ضیاییان اضافه نمود: در روز شنبه نیز آسمان تهران همراه با بارش باران و گاهی وزش باد بوده و بیشینه و کمینه دمای هوا 10 و پنج درجه سانتی گراد خواهد بود. در روز یکشنبه آسمان پایتخت ابری، همراه با مه رقیق و بارش باران، گاهی وزش باد و در اواخر وقت بارش برف بوده و در روز دوشنبه نیز آسمان تهران نیمه ابری، به تدریج صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. در هر دو روز بیشینه و کمینه دمای هوا به ترتیب 9 و 2 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 643

به "ایران بارانی می گردد؛ تهران سردتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران بارانی می گردد؛ تهران سردتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید