افزایش سرویس دهی خط 5 مترو برای مسابقه فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک

به گزارش صنایع 90، تهران (پانا) - مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش سرویس دهی خط 5 به تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک، در روز یکشنبه 21 فروردین ماه 1401 اطلاع داد.

افزایش سرویس دهی خط 5 مترو برای مسابقه فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک

به گزارش مدیریت ارتباطات امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، احسان حامد مقدم با اشاره به اینکه زمان فعالیت خطوط متروی تهران و حومه تا ساعت 22 است گفت: امروز به علت برگزاری مسابقه فوتبال در استادیوم آزادی دو قطار فوق العاده اعزام خواهد شد.

وی اضافه کرد: آخرین قطار خط 5 از مبدأ ایستگاه گلشهر در ساعت 22:47 به ایستگاه استادیوم آزادی می رسد که مقرر شده است تا با نظارت مسئول ایستگاه استادیوم آزادی و با هماهنگی مرکز کنترل ترافیک، در صورت احتیاج تا 5 دقیقه در این ایستگاه توقف داشته باشد.

وی توضیح داد: به منظور رفاه حال تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک و تسهیل در رفت آمد آنها، دو قطار فوق العاده از مبدأ ایستگاه استادیوم آزادی در ساعات 22:50 و 23 به مقاصد گلشهر و تهران (صادقیه) در نظر گرفته شده است.

لازم به شرح است که زمان سرانجام فعالیت خطوط درون شهری متروی تهران و حومه ساعت 22 است و در این خطوط اعزام فوق العاده انجام نمی گردد، بنابراین تماشاگران پس از رسیدن به ایستگاه صادقیه باید از سایر وسایل حمل ونقل عمومی برای رسیدن به مقاصد خود استفاده نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 خرداد 1401 بروزرسانی: 18 خرداد 1401 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 2080

به "افزایش سرویس دهی خط 5 مترو برای مسابقه فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سرویس دهی خط 5 مترو برای مسابقه فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید