8 پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان رودسر افتتاح شد

به گزارش خبرنگاران، بعدازظهر یکشنبه با حضور مسئولان شهرستان رودسر هشت پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی همزمان با سومین روز از هفته دولت به بهره برداری رسید.

8 پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان رودسر افتتاح شد

این پروژه ها شامل یک طرح گل وگیاه با سرمایه گذاری 120میلیون تومان و اشتغالزایی برای 22 نفر در روستای قاضی محله کلاچای است.

رئیس اداره بهزیستی رودسر در حاشیه این برنامه اظهار کرد: در سال گذشته تاکنون یک میلیارد و 300 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به جامعه هدف این سازمان در شهرستان رودسر پرداخت گردیده و تاکنون برای 176 نفر فرصت شغلی ایجادگردیده است.

مهدی قنبری توضیح داد: سهمیه تسهیلات اشتغالزایی رودسر در امسال یک میلیارد و 600 میلیون تومان است.

بهره برداری نمادین یک پروژه از 28 پروژه راه روستایی در روستای حاجی آباد بخش کلاچای شهرستان رودسر دیگر پروژه امروز بود که افتتاح شد.

28 پروژه آسفالت راه روستای به طول 30 کیلومتر و با اعتبار بیش از 60 میلیارد ریال اجرایی گردیده که با بهره برداری از این پروژه ها چهار هزار و 500 خانوار از آسفالت راه روستایی بهره مند شدند.

افتتاح ایستگاه پمپاژ و خط انتقال روستای نارنج کلا بخش کلاچای شهرستان رودسر با اعتبار 351 میلیون تومان، یک طرح شیلاتی با ظرفیت فراوری سالانه 10 تُن در روستای دادا محله بخش مرکزی رودسر با اعتبار 180میلیون تومان و اشتغالزایی 3نفر، افتتاح نمادین یک پروژه از 11پروژه برق در بالا نوده کلاچای با اعتبار 2 میلیارد و 436 میلیون ریال، افتتاح مسکن محرومین در واجارگاه کلاچای با زیر بنای 45 متر و اعتبار 30 میلیون تومان، افتتاح کارخانه عرقیات استاندارد گیاهی دربندبن واجارگاه بخش کلاچای با اعتبار یک میلیارد و 500 میلیون تومان و اشتغالزایی 9 نفر از دیگر پروژه های بهره برداری گردیده امروز شهرستان رودسر بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "8 پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان رودسر افتتاح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "8 پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی در شهرستان رودسر افتتاح شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید