پیاده راه خیابان شهرداری در نوروز 1400 وارد فاز اجرا می گردد

به گزارش صنایع 90، عملیات اجرایی طرح خیابان کامل و پیاده راه خیابان شهرداری حد فاصل میادین قدس تا تجریش در نوروز 1400 شروع می گردد.

پیاده راه خیابان شهرداری در نوروز 1400 وارد فاز اجرا می گردد

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک محمد خردمند معاون حمل ونقل و ترافیک این منطقه اعلام نمود: در جلسه ای که با حضور نماینده های شرکت مهندسین مشاور آمودراه، شرکت لوتوس برگزار گردید توافقات لازم در مورد تهیه طرح اجرایی خیابان کامل شهرداری، اصلاح هندسی خیابان های حمید و شهید طباطبایی پور و جمع آوری پایانه تجریش انجام شد.

خردمند گفت: طرح اجرایی خیابان کامل در دست اقدام بوده و در نوروز 1400 با توجه به کاهش تردد شهروندان و وسایل نقلیه در این محور، آغاز خواهد شد.

او اضافه کرد: پس از اجرای خیابان کامل (پیاده راه خیابان شهرداری) خیابان شهرداری در راستا غرب به شرق یکطرفه خواهد شد و راستا جنوبی کامل به پیاده راه، راستا دوچرخه و راستا ویژه اتوبوس اختصاص خواهد یافت.

معاون شهردار منطقه یک توضیح داد: تردد در راستا شرق به غرب از خیابان های دربند، حمید در ضلع شمال بیمارستان شهدای تجریش و شهید طباطبایی پور انجام خواهد شد.

او جمع آوری پایانه تجریش را اقدام دیگری دانست و گفت: در راستای ساماندهی میدان تجریش، پایانه تجریش جمع آوری خواهد شد و اتوبوس های این پایانه به صورت گذری در ایستگاه ها اقدام به سوار و پیاده کردن مسافرین می نمایند.

خرمند با اشاره به اینکه موضوعات فوق در کمیته های تخصصی آنالیز و تصویب شده است گفت: برطرف املاک معارض در طرح بیمارستان شهدای تجریش در خیابان های حمید و طباطبایی پور جهت تعریض خیابان های مذکور در حال اجرا است و استعلامات لازم در مورد تاسیسات زیربنایی و معارضات احتمالی از شرکتهای خدماتی (آب ، گاز، برق، مخابرات و ....) صورت گرفته و منتظر پاسخ شرکت های فوق هستیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1567

به "پیاده راه خیابان شهرداری در نوروز 1400 وارد فاز اجرا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیاده راه خیابان شهرداری در نوروز 1400 وارد فاز اجرا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید