واکنش کرملین به خبر تعامل روسیه با طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی

به گزارش صنایع 90، ایسنا نوشت: کرملین گزارش رسانه ای اخیر درخصوص پیشنهاد دادن جایزه از سوی روسیه به شبه نظامیان طالبان افغانستان برای کشتن سربازان آمریکایی را دروغ خوانده و به یک صحبت دونالد ترامپ در مورد اذعان مقامهای اطلاعاتی آمریکا به بی اعتبار بودن چنین گزارشهایی اشاره نمود.

واکنش کرملین به خبر تعامل روسیه با طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین امروز دوشنبه اظهار کرد: اول از همه این اتهامات غلط هستند. دوم اینکه اگر سازمانهای اطلاعاتی آمریکا همچنان به رئیس جمهور جوابگو هستند پس من پیشنهاد می کنم بر گفته های مربوط از سوی رئیس جمهور ترامپ که اخیرا درباره این گزارشها مطرح شدند، تمرکز نمایند.

پسکوف در عین حال اظهار تاسف کرد از اینکه در سال های اخیر یک رسانه سابقا محترم مطالب فریبنده منتشر نموده که تاثیری منفی برای پرستیژ و اعتبار آن گذاشته است.

وی اضافه کرد، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و ترامپ هنوز درباره این مساله بحث ننموده اند.

روز آدینه روزنامه نیویورک تایمز در مطلبی به نقل از یک منبع ناشناس مدعی شد که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا یک گزارش اطلاعاتی دریافت نموده مبنی بر اینکه مسکو به شبه نظامیان طالبان به منظور کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان پول پرداخت نموده است. طالبان این گزارش را رد نموده و دونالد ترامپ نیز گفت که هرگز چنین اطلاعاتی به او ارائه نشده است.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1110

به "واکنش کرملین به خبر تعامل روسیه با طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کرملین به خبر تعامل روسیه با طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید