واکنش سخنگوی فدراسیون کشتی به شرایط جریمه دوپینگی ها

به گزارش صنایع 90، محمدابراهیم امامی در خصوص تدوین سند توسعه کشتی و اینکه چه ضمانتی وجود دارد که این سند راهبری در دوره 8 ساله اجرایی شود، شرح داد: فدراسیون کشتی در این طرح فقط به دنبال برنامه هشت ساله نیست، بلکه برنامه های هدفمندی که در این طرح دیده شده، کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت بوده است.

واکنش سخنگوی فدراسیون کشتی به شرایط جریمه دوپینگی ها

وی ادامه داد: در جلسات آینده نیز ناکامی های قبلی مورد بحث و بررسی قر ار می گیرد و زمانی که این سند نهایی شد می تواند تمام برنامه های عملیاتی فدراسیون برمبنای این طرح باشد.

سخنگوی فدراسیون کشتی همچنین در مورد اینکه چطور می شود از کشتی گیران دوپینگی جریمه دلاری مربوطه را دریافت کرد، گفت: این آزمایش های اخیر را ستاد ملی مبارزه با دوپینگ به درخواست فدراسیون از کشتی گیران گرفته و اینجا فقط محرومیت به آنها تعلق می گیرد اما شامل جریمه نقدی نمی شود. زمانی که وادا آزمایش بگیرد با مثبت اعلام شدن تست، علاوه بر محرومیت، جرایم سنگین نقدی برای آنها در نظر گرفته می شود. جریمه دلاری مربوط به محرومیت های وادا است و آن را هم باید خود کشتی گیران بپردازند. اینجا انجام تست به منظور پیشگیری بوده و تست ها از سوی نادوی ایران گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 995

به "واکنش سخنگوی فدراسیون کشتی به شرایط جریمه دوپینگی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سخنگوی فدراسیون کشتی به شرایط جریمه دوپینگی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید