معرفی ویژه برنامه های رادیو ایران در محدودیت های کرونایی

به گزارش صنایع 90، همزمان با آغاز طرح فراگیر مقابله با کرونا و آغاز تعطیلی ها، رادیو ایران از شنبه اول آذر با برنامه های مختلفی روی آنتن رفته است.

معرفی ویژه برنامه های رادیو ایران در محدودیت های کرونایی

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رادیو ایران، با توجه به آغاز محدودیت های کرونایی، رادیو ایران برنامه های مختلفی را برای اوقات فراغت مخاطبان تدارک دیده است.

برنامه سلام صبح بخیر که آخرین اطلاع رسانی از شرایط کرونا و محدویت های کرونایی را دارد از شنبه تا پنجشنبه ساعت 6:35 پخش می شود.

خانه و خانواده با معرفی کتاب تلاش می کند این روز ها را برای مردم بهتر و مفیدتر کند، این برنامه از شنبه تا چهارشنبه متناسب با دغدغه خانواده ها در این ایام پخش می شود.

مجله علمی رهاورد تلاش می کند از آخرین دستاورد های مثبت در زمینه کرونا صحبت می کند و نکات پزشکی لازم مردم را با کمک کارشناسان ارائه می دهد. این برنامه از شنبه تا سه شنبه ساعت 12:15 پخش می شود.

برنامه عصرگاهی ایرانشهر در این 2 هفته با رویکرد سرگرمی ساعت 17:30 پخش می شود.

گزارشگران افتخاری رادیو ایران یعنی همان ایرانیاران هم حال و هوای این روز ها از شهر و روستای خود را در قالب گزارش ارسال می کنند که به همراه بسته های تولیدی اطلاع رسانی در زمینه کرونا در فواصل پخش از رادیو ایران پخش می شود.

چوب خند ویژه برنامه طنزی است که برای شاد شدن اوقات فراغت در نظر گرفته شده است. این برنامه ساعت 20:30 از رادیو ایران پخش می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1356

به "معرفی ویژه برنامه های رادیو ایران در محدودیت های کرونایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی ویژه برنامه های رادیو ایران در محدودیت های کرونایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید