فراخوان دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع 99، بروزرسانی و تکمیل اطلاعات شرط حضور در حج

به گزارش صنایع 90، پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت درخصوص فراخوان از دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع جهت تشرف به حج تمتع سال 1399 منتشر شد.

فراخوان دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع 99، بروزرسانی و تکمیل اطلاعات شرط حضور در حج

به گزارش ، پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت درخصوص فراخوان دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع جهت تشرف به حج تمتع سال 1399 منتشر شد و بر لزوم بروزرسانی و تکمیل اطلاعات دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع تأکید شد.

متن اطلاعیه سازمان حج و زیارت به شرح ذیل است:

با استعانت از پروردگار متعال مقدمات برگزاری مراسم حج تمتع سال 1399 فراهم شده و سازمان حج و زیارت برای حضور حجاج عزیز کشورمان در این مراسم عبادی و سیاسی، برنامه ریزی لازم را در دستور کار دارد، لذا بدین وسیله به اطلاع دارندگان قبوض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه سال 86 (سپرده گذاری در یکی از شعب بانک ملی ایران) می رساند چنانچه تا به امروز اقدام به بروزرسانی و تکمیل اطلاعات خود نکرده اند ضروری است با مراجعه به سامانه: https:// reserve.haj.ir در این خصوص اقدام و کد پیگیری دریافت کنند.

ضمناًً زمانبندی و نحوه مراجعه اولویت های فوق الذکر (در قالب اولویت های اصلی و ذخیره) و اسامی و مشخصات کاروان ها برای انتخاب و ثبت نام، در دهه اول اسفند ماه سال جاری اعلام خواهد شد؛ بدیهی است در صورت عدم انتخاب و ثبت نام در کاروان ها توسط مشمولان تشرف در زمانبندی اعلام شده، سازمان اولویت های ذخیره (اولویت های از نیمه اول اردیبهشت سال 1386 به بعد) را به صورت روزشمار فراخوان خواهد کرد.

مجدداً یادآوری و تأکید می کند تمامی دارندگان قبوض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع با مراجعه به سامانه فوق نسبت به تکمیل و بروزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند.

ضمناًً سایر جزئیات تکمیلی در این خصوص در اطلاعیه های بعدی سازمان به اطلاع واجدین شرایط خواهد رسید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 22 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 826

به "فراخوان دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع 99، بروزرسانی و تکمیل اطلاعات شرط حضور در حج" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع 99، بروزرسانی و تکمیل اطلاعات شرط حضور در حج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید