شهرداری ها گزارش درآمدها و هزینه ها را به مردم ارائه نمایند

به گزارش صنایع 90، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر شفافیت عملکرد شهرداری ها گفت: شهرداران گزارش درآمدها و هزینه های شهری را به طور شفاف در اختیار مردم قرار دهند.

شهرداری ها گزارش درآمدها و هزینه ها را به مردم ارائه نمایند

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش صنایع 90 به نقل از استانداری آذربایجان شرقی، مرتضی علیخانی در مراسم معارفه شهردار جدید کوزه کنان با اشاره به این که بخش زیادی از اعتبارات شهری صرف خدمات شهری می گردد، اضافه نمود: جلب مشارکت مردم در امور شهری هزینه های نگهداری شهر را کاهش می دهد.

وی خطاب به اعضای شورا و شهردار کوزه کنان گفت: مجموعه ای پیروز است که اقتصاد مردم را به سمت رشد راهنمایی کند و این امکان در کوزه کنان فراهم است و با برنامه ریزی می توان برای مردم شهر اشتغال و درآمد پایدار ایجا کرد.

علیخانی گفت: کوزه کنان با سفالش مشهور است و باید کوشش گردد این هنر و صنعت احیا و کاربردی گردد که این امر علاوه بر مشهور شدن شهر، به بهبود معیشت مردم نیز یاری می نماید.

وی اضافه نمود: برطرف شدن مسائل مالی به برطرف بسیاری از مسائل شهری و مردم می انجامد، از این رو رونق مالی باید نقشه راه شورا و شهرداری ها گردد.

فرماندار شبستر نیز در این مراسم به کارهای اجرا شده در شهر کوزه کنان اشاره نمود و گفت: کارهای خوبی از سوی شهرداری در کوزه کنان اجرا شده، اما کافی نیست و شورا و شهرداری باید با برنامه ریزی کارهای ناتمام شهری را کامل نمایند.

حسن مستفید با اشاره به سیل خیز بودن منطقه، خواهان اجرای آب بند در بالا دست شهر کوزه کنان و اجرای کانال جمع آوری آبهای سطحی شد و این را تکلیف اعضا شورای شهر و شهردار مطرح کرد.

در این مراسم جلیل جهانپور کوزه کنانی به عنوان شهردار جدید کوزه کنان معرفی گردید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 684

به "شهرداری ها گزارش درآمدها و هزینه ها را به مردم ارائه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری ها گزارش درآمدها و هزینه ها را به مردم ارائه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید