خبرنگاران مرگ و میر کرونا در خانه های سالمندان سیاهان در آمریکا سه برابر شده است

به گزارش صنایع 90، تهران- خبرنگاران- نتایچ تحقیقات و مطالعات جدید نشان می دهد که مرگ و میر کرونا در خانه های سالمندان آمریکایی که بیشتر ساکنین آن سیاه پوست هستند، سه برابر شده است.

خبرنگاران مرگ و میر کرونا در خانه های سالمندان سیاهان در آمریکا سه برابر شده است

جهت دریافت خدمات پتینه کار با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران از شبکه سی ان ان، نتایج تحقیقات صورت گرفته که در مجله پزشکی جاما منتشر شده بیانگر آن است که میانگین مرگ و میر بیماران کرونا در خانه های سالمندان که بیشترین ساکنان آن سیاه پوست بودند بیش از سه برابر مرگ و میر در خانه های سالمندانی است که بیشتر ساکنان آن سفید پوست هستند.

این مطالعات در بیش از 13 هزار و 312 خانه سالمندان در آمریکا صورت گرفته است.

تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که میانگین مرگ و میر در خانه سالمندان با داشتن بیشترین جمعیت سیاه پوستان 5.6 درصد است این در حالی است که میانگین مرگ و میر در خانه سالمندان با داشتن بیشترین جمعیت سفیدپوستان تنها 1.7 درصد است.

تیم تحقیقاتی با ارائه آمار نهایی نسبت به مرگ و میر کرونا در خانه های سالمندان در آمریکا گفت، خانه های سالمندان با ساکنان سفیدپوست از نظر سلامتی ساکنین بهتر، رتبه بندی بالاتر، ساعات پرستاری بیشتری دارند.

محققان در ادامه پیشنهاد می نمایند برای یاری به جلوگیری از شیوع آینده کرونا منابع محدود باید در حمایت از خانه های سالمندان با ساکنان غیر سفیدپوست بیشتر گردد.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در آمریکا، تا کنون شمار مبتلایان به این بیماری به 27 میلیون و 897 هزار و 214 نفر و مرگ و میر ناشی از آن نیز به 483 هزار و 200 نفر رسیده است.

همچنین شمار بهبود یافتگان کووید 19 در آمریکا 17 میلیون و 827 هزار نفر گزارش شده است.

افزایش شمار مرگ و میر بیماران کرونایی در آمریکا در حالی فرایند صعودی دارد که دولت بایدن در کوشش است تا سوء مدیریت به جای مانده از دوره رئیس جمهوری پیشین آمریکا در مقابله با ویروس کرونا در این کشور را کنترل کند، وضعیتی که اقتصاد آمریکا را با بحران روبرو ساخته است.

جو بایدن رییس جمهوری آمریکا که از زمان ورود به کارزار انتخابات ریاست جمهوری کنترل همه گیری مهار کرونا را اولویت اول خود معرفی نموده از نخستین دقایق بدست دریافت سکان زمامداری، حدود 25 فرمان اجرایی را امضا کرد که بیش از نیمی از آنها مربوط به کرونا است.

منبع: ایرنا
انتشار: 20 اسفند 1399 بروزرسانی: 20 اسفند 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1506

به "خبرنگاران مرگ و میر کرونا در خانه های سالمندان سیاهان در آمریکا سه برابر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مرگ و میر کرونا در خانه های سالمندان سیاهان در آمریکا سه برابر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید