حضور اردوغان در مراسم تدفین بدون فاصله گذاری اجتماعی

به گزارش صنایع 90، رئیس جمهوری ترکیه حین حضور در مراسم تدفین یک روحانی برجسته که بابت کرونا درگذشت، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرد.

حضور اردوغان در مراسم تدفین بدون فاصله گذاری اجتماعی

به نوشته روزنامه دیلی میل، رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در حالی دررئیس جمهوری ترکیه حین حضور در مراسم تدفین یک روحانی برجسته که بابت کرونا درگذشت، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرد.، روحانی برجسته این کشور حضور داشت که صدها تن دیگر نیز در این مراسم بودند اما هیچیک فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکردند.

این مراسم در استانبول برگزار شد اما شرکت کنندگان با وجود آنکه ماسک بر صورت داشتند اما فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند.

این روحانی روز جمعه و پس از ابتلا به کرونا درگذشت.

ساراچ، دوست نزدیک و صمیمی اردوغان بود که از دوران تحصیل در مدرسه یکدیگر را می شناختند.

ترکیه بیش از 2.6 میلیون مورد تایید شده ابتلا به کرونا و 27 هزار و 983 تن مرگ از آغاز این پاندمی ثبت کرده است. هفته قبل، 51 هزار و 980 تن نیز مبتلا شدند و 606 تن نیز مردند.

ترکیه قصد دارد تا 105 میلیون دوز واکسن کرونا را تا سرانجام آوریل بخرد و همچنین 800 هزار دوز هم از فایزر و بیونتک در ماه جاری میلادی دریافت می کند.

آنکارا در ماه گذشته میلادی برنامه واکسیناسیون سراسری را با تزریق دوز نخست برای 5.5 میلیون نفر آغاز کرده است. بیش از یک میلیون شهروند ترکیه دوز دوم را از کمپانی چینی سینواک یبوتک دریافت کرده اند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1545

به "حضور اردوغان در مراسم تدفین بدون فاصله گذاری اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور اردوغان در مراسم تدفین بدون فاصله گذاری اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید