برای دریافت واکسن کرونا و ثبت پرونده سلامت وارد هیچ سایتی نشوید

به گزارش صنایع 90، وزارت بهداشت با انتشار اعلامیه ای به مرذم هشدار داد به بهانه دریافت واکسن کرونا و ثبت پرونده سلامت به هیچ سایتی مراجعه نکنند.

برای دریافت واکسن کرونا و ثبت پرونده سلامت وارد هیچ سایتی نشوید

به گزارش خبرنگاران، اخیرا پیام کاربران حاکی از آن است عده ای با تولید یک پیام جعلی از مردم می خواهند وارد لینک سایتی به نام سیب شوند تا بتوانند با ثبت نام خود در مرکز بهداشت، واکسن کرونا بگیرند.

سامانه سیب به هیچ عنوان در دسترس مردم نیست بلکه فقط مراقبین سلامت و پزشکان می توانند وارد شوند. به هیچ عنوان به بهانه ثبت نام واکسن و ایجاد پرونده وارد سایتی تحت هر عنوانی نشوید.

هیچ تشکیل پرونده ای در شرایط فعلی نیاز به ثبت نام اینترنتی ندارد و هیچ لینکی برای ثبت نام و پرداخت هزینه صحت ندارد. گول پیام های مجازی را نخورید.

به هیچ عنوان در این شرایط کرونا برای دریافت واکسن به مراکز بهداشت مراجعه نکنید. چون هنوز واکسیناسیون گروه های جمعیتی شروع نشده است. اگر خبری شود، در رسانه ها اعلام عمومی می شود.

تنها برای تشکیل و استعلام پرونده بهداشتی با شماره تماس نزدیکترین مرکز یا پایگاه یا خانه بهداشت محل سکونتتان تماس بگیرید و از مراقبین سلامت و بهورزان خود شرایط دارا بودن یا نبودن پرونده بهداشتی خود را سوال کنید.

بنابر اعلام کانال خبری وزارت بهداشت، اگر پرونده نداشته باشید یا ناقص باشد مراقبین سلامت در شهرها و بهورزان در روستاها از شما می خواهند جهت تکمیل پرونده مراجعه کنید. پس به هیچ عنوان برای واکسن یا امور غیرمرتبط به مراکز بهداشت مراجعه نشود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1624

به "برای دریافت واکسن کرونا و ثبت پرونده سلامت وارد هیچ سایتی نشوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای دریافت واکسن کرونا و ثبت پرونده سلامت وارد هیچ سایتی نشوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید