بازگشت زن سالخورده کرونایی به خانه سالمندان ده روز بعد از اعلام خبر فوتش

به گزارش صنایع 90، زن سالمند اسپانیایی که اشتباها مرگ وی پس از ابتلا به کرونا اعلام شده بود پس از ده روز با بازگشت به خانه سالمندان همه را شوکه کرد.

بازگشت زن سالخورده کرونایی به خانه سالمندان ده روز بعد از اعلام خبر فوتش

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، زن سالخورده اسپانیایی که تصور می شد بر اثر ابتلا به کرونا جانش را از دست داده است با بازگشت خود به خانه سالمندان خانواده اش را شوکه کرد. روگِلیا بِلانکو 85 ساله پس از گذشت 10 روز به خانه سالمندان سَن بارتولومئو دِآکسوی بازگشت. او در تاریخ 29 دسامبر برای انجام تست کرونا از این خانه سالمندان منتقل شده بود.

اما با اشتباهی که در انتقال این زن و زن هم اتاقی او در بیمارستان رخ داد به خانواده اش اعلام شده بود که وی در تاریخ 13 ژانویه فوت شده است. خانواده داغدار این زن، روز بعد از اعلام فوت او به علت منع برپایی مراسم تشییع جنازه، در آن شرکت نکردند. اما آن ها در تاریخ 23 ژانویه در خبری غیرمنتظره بازگشت این زن به خانه سالمندان را متوجه شدند.

رامون بلانکو، همسر این زن در این باره به رسانه های محلی اسپانیا گفت: من این خبر را باور نکردم. من بعد از شنیدن مرگ همسرم گریه می کردم.

یک سخنگوی خانه سالمندان سن روسِندو در این باره گفت: این اشتباه در هنگام جابجایی این زن و یکی از هم اتاقی هایش رخ داد. متاسفانه خانواده دیگر که گمان می کردند مریض آن ها زنده باشد متوجه شدند که حدود 10 روز پیش مریض آن ها جانش را از دست داده است.

برادر قربانی کرونا در این باره به روزنامه گالیکیا در این باره گفت: به من گفته شد که خواهرم خوب شده و من برای دیدن او راهی شدم. اما وقتی رسیدم متوجه شدم خواهرم 10 روز پیش فوت شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: sanaye-90.ir شناسه مطلب: 1498

به "بازگشت زن سالخورده کرونایی به خانه سالمندان ده روز بعد از اعلام خبر فوتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت زن سالخورده کرونایی به خانه سالمندان ده روز بعد از اعلام خبر فوتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید